Продовжуємо знайомити з нашими комісіями.

Сьогодні – це команда Жмеринської МСЕК. З пацієнтами працює чотири лікаря-експерта, старша медична сестра та медичний реєстратор.

Голова комісії – Драчевський Юрій Сергійович.
Жмеринська МСЕК обслуговує мешканців таких громад: Барської, Джуринської, Жмеринської, Копайгородської, Мурафської, Северинівської, Станіславчицької та Шаргородської.

Команда фахівців:
✔проводить огляд осіб, що вперше мязвернулись на МСЕК, а також переогляд осіб з інвалідністю;
✔проводить огляди осіб з інвалідністю дистанційно та заочно на підставі документів, що надаються закладами охорони здоров’я;
✔визначає потребу осіб з інвалідністю у забезпеченні їх технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення;
✔складає та корегує індивідуальну програму реабілітації.

«З початком дії воєнного стану на території України зросло навантаження на комісію. Якщо в минулому році комісія приймала до 14 пацієнтів на день, то зараз – понад 20. Причиною цього стало збільшення звернень людей пенсійного віку, а також внутрішньо переміщених осіб. За потреби, до проведення медико-соціальної експертизи залучаються представники Пенсійного фонду України, органи державної служби зайнятості, працівники науково-педагогічної та соціальної сфери», – каже голова Жмеринської МСЕК Юрій Драчевський.

Комісія приймає за адресою: м. Жмеринка, вул. Січових стрільців, № 44. А також приймають рішення заочно та дистанційно. Проводять виїзні засідання у територіальних громадах – по п’ятницях. Оглядають пацієнтів на дому та в лікарнях.
Графік роботи Жмеринської МСЕК:
✍ Понеділок, вівторок, четвер – з 8:00 до 13:30(повторні хворі).
✍ Середа з 8:00 до 13:30 (первинні хворі).
П’ятниця – виїзді засідання та робота з лікарсько-консультативними комісіями.
❗ Щоп’ятниці з 10:00 до 12:00 – особистий прийом голови МСЕК.
Телефон для довідок : +3043(32)-5-17-10